Slider

 

Historia Boryszewa muzyką, tańcem i obrazem opowiedziana

Jubileuszowa gala z okazji 100-lecia Boryszew SA zgromadziła w Hotelu Hilton wyjątkowych gości z całego świata. Stanowiące jej oprawę barwne widowisko z udziałem artystów Teatru Buffo, prowadzone przez Grażynę Torbicką i Marka Niedźwiedzkiego, na długo pozostaną w pamięci uczestników.

create

Wykreowanie eventu będącego celebracją stulecia istnienia firmy stanowi niemałe wyzwanie, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z rozpoznawalną na rynku marką i firmą, która niezwykle rzadko organizuje podobne wydarzenia. Od agencji eventowej oczekiwano propozycji świeżej, lecz jednocześnie prestiżowej i harmonizującej z wizerunkiem jednej z najstarszych polskich firm prywatnych.

act

Historię Boryszewa postanowiliśmy opowiedzieć muzyką, tańcem i prezentacją multimedialną z materiałami pochodzącymi z bogatego archiwum firmy.
Gala jubileuszowa była widowiskiem z bogatym programem artystycznym. Kanwą spektaklu była multimedialna prezentacja ukazująca kolejne milowe kroki stuletniej historii Boryszewa. Opowieści filmowe o kolejnych dekadach były przeplatane muzycznymi i tanecznymi wstawkami w wykonaniu artystów Teatru Buffo z Nataszą Urbańską, Januszem Józefowiczem i Januszem Stokłosą. Wyjątkowy styl widowisko zawdzięczało parze prowadzących, Grażynie Torbickiej i Markowi Niedźwiedzkiemu, którzy opowiadali o wydarzeniach muzycznych i artystycznych w kolejnych dziesięcioleciach. W drugiej części gali wystąpiła z koncertem Ive Mendes, światowej sławy brazylijska wokalistka, która zasłynęła takimi piosenkami, jak: „Natural High”, „If You Leave Me Now” oraz „Casticais”.

feel

Wydarzenie zostało niezwykle serdecznie przyjęte przez bardzo wymagającą publiczność. Zestawienie autorytetów prowadzących z barwnym, roztańczonym i energetycznym widowiskiem Teatru Buffo, a także niezwykłym klimatem wyczarowanym przez Ive Mendes, dało oczekiwany, bardzo dobry efekt.

Projekty

Orange K2 Sales Summit 2019 – Sailing One Boat

Coroczna konferencja Orange K2 Sales Summit 2019 – „Sailing One Boat” Główną ideą tegorocznej konferencji sprzedaży K2 Sales Summit 2019 pod hasłem „Sailing One Boat” było podsumowanie minionych kwartałów, prezentacja planów na kolejne miesiące oraz podsumowanie jednego z programów rozwojowych dla sprzedaży. Nasza agencja zaproponowała koncept kreatywny, który nawiązywał do poprzednich organizowanych przez nas edycji …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
jetevents
Konferencje
Kongresy
orange
Pr i edukacja
salessummit2019
Szkolenia
Teambuilding
Warsztaty

Kontakt