Slider

Poletka doświadczalne areną spotkań, prezentacji produktów i wspólnego świętowania

Create

Byliśmy organizatorem corocznych spotkań przedstawicieli firmy BASF z kluczowymi klientami podczas imprez plenerowych zwanych Dni Pola. Naszym zadaniem była kompleksowa organizacja spotkań wraz z tematyczną oprawą każdego z wydarzeń, ze szczególnym uwzględnieniem ekspozycji nowych i wiodących produktów firmy BASF, a także kreacja aktywności i konkursów w ścisłym powiązaniu z charakterem poszczególnych produktów.

Act

Agencja precyzyjnie zaplanowała logistykę i zrealizowała aktywności i działania promocyjne, które odbywały się na prawdziwych plantacjach. W każdej lokalizacji powstały polowe miasteczka BASF z halami namiotowymi, sceną, strefami aktywności, parkingami, infrastrukturą dla cateringu. Istotnym elementem wydarzeń była komunikacja wizualna, w tym silny branding zarówno BASF jak i poszczególnych produktów.

Feel

Wieloletnia współpraca JETEVENTS z BASF i jego klientami pozwoliła na przygotowanie takich aktywności i atrakcji, które trafiły w gusta odbiorców. Odpowiednia komunikacja przed eventami wpłynęła w znacznym stopniu na wysoką frekwencję. Zrealizowane w lekkiej, lecz merytorycznej formie działania zostały bardzo dobrze przyjęte przez uczestników wydarzeń.

Projekty

Kolejny event hybrydowy za nami

Kolejny event hybrydowy za nami 24 czerwca 2020 roku zorganizowaliśmy uroczystość podpisania umów na rozbudowę Terminalu LNG w Świnoujściu im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Było to bardzo prestiżowe wydarzenie z udziałem gości administracji rządowej m.in. Piotra Naimskiego, Sekretarza Stanu w KPRM, Marka Gróbarczyka, Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, zarządów spółek GAZ-SYSTEM, Morskie Porty Szczecin i …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
Konferencje
Pr i edukacja
Teambuilding

Kontakt