Slider

Coroczna konferencja Orange K2 Sales Summit 2019 – „Sailing One Boat”

Główną ideą tegorocznej konferencji sprzedaży K2 Sales Summit 2019 pod hasłem „Sailing One Boat” było podsumowanie minionych kwartałów, prezentacja planów na kolejne miesiące oraz podsumowanie jednego z programów rozwojowych dla sprzedaży.

Nasza agencja zaproponowała koncept kreatywny, który nawiązywał do poprzednich organizowanych przez nas edycji i ewaluował na przestrzeni lat wraz ze zmianami w organizacji naszego Klienta. W tym roku opieraliśmy się o koncepcję „Sailing One Boat“. Głównym motywem graficznym były różnorodne figury origami, o prostych czytelnych kształtach, a jeden z nich – łódź, wystąpił w logotypie konferencji.

Zastosowaliśmy multi ekran i mapping, by oddać przekaz merytoryczny. Podczas wydarzenia oprócz prezentacji, wystąpień business case oraz success stories, w które zaangażowani byli pracownicy Orange oraz ich Klienci, goście mogli zintegrować się podczas wieczornego spotkania.

Już po raz kolejny mieliśmy okazję projektować i realizować to ważne wydarzenie dla Orange Polska.

Dziękujemy!

Projekty

Kolejny event hybrydowy za nami

Kolejny event hybrydowy za nami 24 czerwca 2020 roku zorganizowaliśmy uroczystość podpisania umów na rozbudowę Terminalu LNG w Świnoujściu im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Było to bardzo prestiżowe wydarzenie z udziałem gości administracji rządowej m.in. Piotra Naimskiego, Sekretarza Stanu w KPRM, Marka Gróbarczyka, Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, zarządów spółek GAZ-SYSTEM, Morskie Porty Szczecin i …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
Konferencje
Pr i edukacja
Teambuilding

Kontakt