Slider

Kolejny event hybrydowy za nami

24 czerwca 2020 roku zorganizowaliśmy uroczystość podpisania umów na rozbudowę Terminalu LNG w Świnoujściu im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Było to bardzo prestiżowe wydarzenie z udziałem gości administracji rządowej m.in. Piotra Naimskiego, Sekretarza Stanu w KPRM, Marka Gróbarczyka, Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, zarządów spółek GAZ-SYSTEM, Morskie Porty Szczecin i Świnoujście, PORR oraz TGE oraz przedstawicieli mediów.

Wydarzenie odbyło się w formule hybrydowej, zarówno offline w siedzibie Gaz System, jak i online – konferencja była transmitowana online za pomocą streamingu. Przestrzeń została przygotowana z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa, a goście zostali przeszkoleni z zasad BHP obowiązujących podczas spotkania. Całość tłumaczona była na język angielski.

Agencja JET EVENTS odpowiedzialna była za przygotowanie całości spotkania, w tym koordynację, technikę, oprawę graficzną, tłumaczenie oraz catering a także zabezpieczenie wydarzenia pod kątem obostrzeń epidemicznych.

 

 

Projekty

Kolejny event hybrydowy za nami

Kolejny event hybrydowy za nami 24 czerwca 2020 roku zorganizowaliśmy uroczystość podpisania umów na rozbudowę Terminalu LNG w Świnoujściu im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Było to bardzo prestiżowe wydarzenie z udziałem gości administracji rządowej m.in. Piotra Naimskiego, Sekretarza Stanu w KPRM, Marka Gróbarczyka, Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, zarządów spółek GAZ-SYSTEM, Morskie Porty Szczecin i …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
Konferencje
Pr i edukacja
Teambuilding

Kontakt