Slider

Spotkanie świąteczne dla kadry managerskiej banku BZWBK

create

Naszym zadaniem było zaproponowanie ciekawego tematu przewodniego imprezy wraz z atrakcjami i scenografią, oraz spójnej koncepcji artystycznej w oparciu o tradycje świąteczne Polski. Propozycją kreatywną była podróż po kraju z odkrywaniem lub przypominaniem tradycyjnych smaków świątecznej kuchni.

act

Kilkuset managerów BZWBK z całego kraju spotkało się w zabytkowym pałacyku w centrum Warszawy. Wytworne wnętrza zostały podkreślone światłem i uzupełnione świąteczną scenografią. Imprezę poprowadziła Marzena Rogalska zapowiadając kolejne kulinarne impresje związane z Bożym Narodzeniem. Pełnego wyrazu spotkaniu dodał mocny, folkowy akcent zespołu Zakopower.

feel

Imprezę cechowała energia, styl i tradycja, starannie dobrane venue oraz gustowne dekoracje i upominki z klasą – a wszystko to w duchu i klimacie tradycyjnych świąt Bożego Narodzenia.

Projekty

Kolejny event hybrydowy za nami

Kolejny event hybrydowy za nami 24 czerwca 2020 roku zorganizowaliśmy uroczystość podpisania umów na rozbudowę Terminalu LNG w Świnoujściu im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Było to bardzo prestiżowe wydarzenie z udziałem gości administracji rządowej m.in. Piotra Naimskiego, Sekretarza Stanu w KPRM, Marka Gróbarczyka, Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, zarządów spółek GAZ-SYSTEM, Morskie Porty Szczecin i …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
Konferencje
Pr i edukacja
Teambuilding

Kontakt