Slider

Historia Boryszewa muzyką, tańcem i obrazem opowiedziana

Jubileuszowa gala z okazji 100-lecia Boryszew SA zgromadziła w Hotelu Hilton wyjątkowych gości z całego świata. Stanowiące jej oprawę barwne widowisko z udziałem artystów Teatru Buffo, prowadzone przez Grażynę Torbicką i Marka Niedźwiedzkiego, na długo pozostaną w pamięci uczestników.

create

Wykreowanie eventu będącego celebracją stulecia istnienia firmy stanowi niemałe wyzwanie, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z rozpoznawalną na rynku marką i firmą, która niezwykle rzadko organizuje podobne wydarzenia. Od agencji eventowej oczekiwano propozycji świeżej, lecz jednocześnie prestiżowej i harmonizującej z wizerunkiem jednej z najstarszych polskich firm prywatnych.

act

Historię Boryszewa postanowiliśmy opowiedzieć muzyką, tańcem i prezentacją multimedialną z materiałami pochodzącymi z bogatego archiwum firmy.
Gala jubileuszowa była widowiskiem z bogatym programem artystycznym. Kanwą spektaklu była multimedialna prezentacja ukazująca kolejne milowe kroki stuletniej historii Boryszewa. Opowieści filmowe o kolejnych dekadach były przeplatane muzycznymi i tanecznymi wstawkami w wykonaniu artystów Teatru Buffo z Nataszą Urbańską, Januszem Józefowiczem i Januszem Stokłosą. Wyjątkowy styl widowisko zawdzięczało parze prowadzących, Grażynie Torbickiej i Markowi Niedźwiedzkiemu, którzy opowiadali o wydarzeniach muzycznych i artystycznych w kolejnych dziesięcioleciach. W drugiej części gali wystąpiła z koncertem Ive Mendes, światowej sławy brazylijska wokalistka, która zasłynęła takimi piosenkami, jak: “Natural High”, “If You Leave Me Now” oraz “Casticais”.

feel

Wydarzenie zostało niezwykle serdecznie przyjęte przez bardzo wymagającą publiczność. Zestawienie autorytetów prowadzących z barwnym, roztańczonym i energetycznym widowiskiem Teatru Buffo, a także niezwykłym klimatem wyczarowanym przez Ive Mendes, dało oczekiwany, bardzo dobry efekt.

Projekty

Kolejny event hybrydowy za nami

Kolejny event hybrydowy za nami 24 czerwca 2020 roku zorganizowaliśmy uroczystość podpisania umów na rozbudowę Terminalu LNG w Świnoujściu im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Było to bardzo prestiżowe wydarzenie z udziałem gości administracji rządowej m.in. Piotra Naimskiego, Sekretarza Stanu w KPRM, Marka Gróbarczyka, Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, zarządów spółek GAZ-SYSTEM, Morskie Porty Szczecin i …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
Konferencje
Pr i edukacja
Teambuilding

Kontakt