Slider

Cykl działań związanych z obecnością Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce w obchodach Dnia Europy oraz Parady Schumana

Motywem wiodącym wszystkich aktywności było 10-lecie Polski w Unii Europejskiej oraz wybory do Parlamentu Europejskiego

create

Dzień Europy i Parada Schumana to niezwykle barwne i rozbudowane imprezy, w których bierze udział kilkadziesiąt instytucji i organizacji pozarządowych. Wyzwaniem dla agencji, która projektowała udział Komisji Europejskiej w tych wydarzeniach, było zaproponowanie takich rozwiązań, które będą atrakcyjne, widoczne na tle innych, a także odpowiednio nośne w wymiarze komunikacyjnym.
Jako rozwiązanie agencja zaproponowała autorski format ambientowy – „live comics“, polegający na komponowaniu w przestrzeni ulicznej scen komiksowych przez aktorów-mimów, wyposażonych w „dymki“ (plansze z PVC).

act

W ramach Dnia Europy i Parady Schumana agencja JETEVENTS zrealizowała serię eventów: stanowisko Komisji Europejskiej przed siedzibą na ul. Jasnej z programem animacji i konkursów, stanowisko na Krakowskim Przedmieściu z atrakcyjnym programem edukacyjnym, cykl działań ambientowych zarówno na ul. Jasnej jak i Krakowskim Przedmieściu, a także działania PR w Internecie i mediach społecznościowych.
W Paradzie Schumana działania ambientowe „live comics” zaistniały wyjątkowo intensywnie, obejmując nie tylko wykonujących je aktorów, lecz także włączając w nie szerokie grono uczestników parady.

feel

Po raz kolejny okazało się, jak proste i kreatywne pomysły wnoszą do eventu świeżość i energię, przyczyniając się do oczekiwanego efektu wizerunkowego i zwiększają zasięg medialny. Autorski koncept ambientowy „live comics”, który był istotą konceptu JETEVENTS, okazał się niezwykle nośny i zauważalny, co znalazło swoje odzwierciedlenie w setkach publikacji w mediach i Internecie.
Dymki komiksowe i gwiazdy z flagi Unii Europejskiej animowane przez aktorów znalazły się na większości zdjęć dokumentujących Dzień Europy i Paradę Schumana publikowanych w mediach tradycyjnych i elektronicznych.
Tysiące młodych ludzi z radością przemierzały trasę Parady Schumana niosąc transparenty w formie komiksowych dymków, które stały się znakiem rozpoznawczym europejskiego święta w Warszawie. Spełnione oczekiwania zamawiającego, emocje uczestników, satysfakcja zespołu agencji.

Projekty

Kolejny event hybrydowy za nami

Kolejny event hybrydowy za nami 24 czerwca 2020 roku zorganizowaliśmy uroczystość podpisania umów na rozbudowę Terminalu LNG w Świnoujściu im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Było to bardzo prestiżowe wydarzenie z udziałem gości administracji rządowej m.in. Piotra Naimskiego, Sekretarza Stanu w KPRM, Marka Gróbarczyka, Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, zarządów spółek GAZ-SYSTEM, Morskie Porty Szczecin i …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
Konferencje
Pr i edukacja
Teambuilding

Kontakt