Slider

Launch event marki Alphabet

Dedykowane nowej marce warsztaty brand experience.

create

Zadaniem agencji było zaprezentowanie nowej marki na polskim rynku za pomocą narzedzi event – experience, tak aby pracownicy zrozumieli i odczuli cechy składające się na osobowość marki.

act

W odpowiedzi na brief agencja przygotowała innowacyjne w formie, atrakcyjne warsztaty, będące doświadczaniem atrybutów i wartości marki. Kilkanaście stanowisk z animacjami, dedykowanymi poszczególnym cechom marki, oraz oddziałującymi na różne zmysły. Przykładowo, w jednym ze stanowisk można było posłuchać dwóch rozmów telefonicznych z klientem: standardowej i takiej, która wyróżnia nową markę. W innym uczestnicy badali dłońmi ukryte przed wzrokiem przedmioty, doznając skrajnie różnych odczuć dotykowych. Część integracyjna wypełniona została atrakcjami artystycznymi i rozrywkowymi.

feel

Zmiana barw firmowych nie odbywa się tylko na papierze. Doświadcza się jej wszystkimi zmysłami poznając DNA marki, jej osobowość i wartości. W przypadku Alphabetu pojawiła się także satysfakcja wynikająca z atrakcyjnej formy przekazu.

Projekty

Kolejny event hybrydowy za nami

Kolejny event hybrydowy za nami 24 czerwca 2020 roku zorganizowaliśmy uroczystość podpisania umów na rozbudowę Terminalu LNG w Świnoujściu im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Było to bardzo prestiżowe wydarzenie z udziałem gości administracji rządowej m.in. Piotra Naimskiego, Sekretarza Stanu w KPRM, Marka Gróbarczyka, Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, zarządów spółek GAZ-SYSTEM, Morskie Porty Szczecin i …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
Konferencje
Pr i edukacja
Teambuilding

Kontakt