Slider

Akcja ambientowa zrealizowana przez stażystów JETEVENTS

Wydarzenie adresowane do mieszkańców Ochoty, zorganizowane w ramach programu edukacyjnego „Absolwent z kompetencjami”.

create

Koncepcja kreatywna i organizacyjna została opracowana przez studentów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie – stażystów JETEVENTS, pod kierunkiem mentorów – pracowników agencji.

act

Celem akcji było ożywienie publicznej przestrzeni, jaką jest podwórko miejskie, a także przypomnienie zabaw i aktywności, które spajały społeczność w czasach, gdy nie było internetu, komputerów i smartfonów.

feel

Zarówno w trakcie, jak i po evencie mieszkańcy – dzieci i dorośli – wielokrotnie podkreślali, że była to bardzo ciekawa i pożyteczna inicjatywa. Postulowano powtarzanie takich działań w przyszłości. Emocje, jakie towarzyszyły wspólnym zabawom, były bezcenne.

Projekty

Kolejny event hybrydowy za nami

Kolejny event hybrydowy za nami 24 czerwca 2020 roku zorganizowaliśmy uroczystość podpisania umów na rozbudowę Terminalu LNG w Świnoujściu im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Było to bardzo prestiżowe wydarzenie z udziałem gości administracji rządowej m.in. Piotra Naimskiego, Sekretarza Stanu w KPRM, Marka Gróbarczyka, Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, zarządów spółek GAZ-SYSTEM, Morskie Porty Szczecin i …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
Konferencje
Pr i edukacja
Teambuilding

Kontakt