Slider

 

Cykl działań związanych z obecnością Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce w obchodach Dnia Europy oraz Parady Schumana

Motywem wiodącym wszystkich aktywności było 10-lecie Polski w Unii Europejskiej oraz wybory do Parlamentu Europejskiego

create

Dzień Europy i Parada Schumana to niezwykle barwne i rozbudowane imprezy, w których bierze udział kilkadziesiąt instytucji i organizacji pozarządowych. Wyzwaniem dla agencji, która projektowała udział Komisji Europejskiej w tych wydarzeniach, było zaproponowanie takich rozwiązań, które będą atrakcyjne, widoczne na tle innych, a także odpowiednio nośne w wymiarze komunikacyjnym.
Jako rozwiązanie agencja zaproponowała autorski format ambientowy – „live comics“, polegający na komponowaniu w przestrzeni ulicznej scen komiksowych przez aktorów-mimów, wyposażonych w „dymki“ (plansze z PVC).

act

W ramach Dnia Europy i Parady Schumana agencja JETEVENTS zrealizowała serię eventów: stanowisko Komisji Europejskiej przed siedzibą na ul. Jasnej z programem animacji i konkursów, stanowisko na Krakowskim Przedmieściu z atrakcyjnym programem edukacyjnym, cykl działań ambientowych zarówno na ul. Jasnej jak i Krakowskim Przedmieściu, a także działania PR w Internecie i mediach społecznościowych.
W Paradzie Schumana działania ambientowe „live comics” zaistniały wyjątkowo intensywnie, obejmując nie tylko wykonujących je aktorów, lecz także włączając w nie szerokie grono uczestników parady.

feel

Po raz kolejny okazało się, jak proste i kreatywne pomysły wnoszą do eventu świeżość i energię, przyczyniając się do oczekiwanego efektu wizerunkowego i zwiększają zasięg medialny. Autorski koncept ambientowy „live comics”, który był istotą konceptu JETEVENTS, okazał się niezwykle nośny i zauważalny, co znalazło swoje odzwierciedlenie w setkach publikacji w mediach i Internecie.
Dymki komiksowe i gwiazdy z flagi Unii Europejskiej animowane przez aktorów znalazły się na większości zdjęć dokumentujących Dzień Europy i Paradę Schumana publikowanych w mediach tradycyjnych i elektronicznych.
Tysiące młodych ludzi z radością przemierzały trasę Parady Schumana niosąc transparenty w formie komiksowych dymków, które stały się znakiem rozpoznawczym europejskiego święta w Warszawie. Spełnione oczekiwania zamawiającego, emocje uczestników, satysfakcja zespołu agencji.

Projekty

BIK | Jubileusz 20 lecia

Jak celebrować 20 lecie firmy wraz z pracownikami, z rozmachem, lecz niebanalnie? 20 tygodni, 20 różnorakich aktywności, z pełnym zaangażowaniem wszystkich pracowników firmy. Wyzwaniem było zaprojektowanie niestandardowego wydarzenia związanego z jubileuszem, angażującego pracowników i budującego wizerunek firmy, która wyjątkowo ceni swoje kadry. Zaproponowaliśmy 20 eventów odbywających się co tydzień aż do dnia urodzin BIK. Istotnym …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
Pr i edukacja
Teambuilding

Kontakt