Slider

 

Cykl działań związanych z obecnością Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce w obchodach Dnia Europy oraz Parady Schumana

Motywem wiodącym wszystkich aktywności było 10-lecie Polski w Unii Europejskiej oraz wybory do Parlamentu Europejskiego

create

Dzień Europy i Parada Schumana to niezwykle barwne i rozbudowane imprezy, w których bierze udział kilkadziesiąt instytucji i organizacji pozarządowych. Wyzwaniem dla agencji, która projektowała udział Komisji Europejskiej w tych wydarzeniach, było zaproponowanie takich rozwiązań, które będą atrakcyjne, widoczne na tle innych, a także odpowiednio nośne w wymiarze komunikacyjnym.
Jako rozwiązanie agencja zaproponowała autorski format ambientowy – „live comics“, polegający na komponowaniu w przestrzeni ulicznej scen komiksowych przez aktorów-mimów, wyposażonych w „dymki“ (plansze z PVC).

act

W ramach Dnia Europy i Parady Schumana agencja JETEVENTS zrealizowała serię eventów: stanowisko Komisji Europejskiej przed siedzibą na ul. Jasnej z programem animacji i konkursów, stanowisko na Krakowskim Przedmieściu z atrakcyjnym programem edukacyjnym, cykl działań ambientowych zarówno na ul. Jasnej jak i Krakowskim Przedmieściu, a także działania PR w Internecie i mediach społecznościowych.
W Paradzie Schumana działania ambientowe „live comics” zaistniały wyjątkowo intensywnie, obejmując nie tylko wykonujących je aktorów, lecz także włączając w nie szerokie grono uczestników parady.

feel

Po raz kolejny okazało się, jak proste i kreatywne pomysły wnoszą do eventu świeżość i energię, przyczyniając się do oczekiwanego efektu wizerunkowego i zwiększają zasięg medialny. Autorski koncept ambientowy „live comics”, który był istotą konceptu JETEVENTS, okazał się niezwykle nośny i zauważalny, co znalazło swoje odzwierciedlenie w setkach publikacji w mediach i Internecie.
Dymki komiksowe i gwiazdy z flagi Unii Europejskiej animowane przez aktorów znalazły się na większości zdjęć dokumentujących Dzień Europy i Paradę Schumana publikowanych w mediach tradycyjnych i elektronicznych.
Tysiące młodych ludzi z radością przemierzały trasę Parady Schumana niosąc transparenty w formie komiksowych dymków, które stały się znakiem rozpoznawczym europejskiego święta w Warszawie. Spełnione oczekiwania zamawiającego, emocje uczestników, satysfakcja zespołu agencji.

Projekty

Orange K2 Sales Summit 2019 – Sailing One Boat

Coroczna konferencja Orange K2 Sales Summit 2019 – „Sailing One Boat” Główną ideą tegorocznej konferencji sprzedaży K2 Sales Summit 2019 pod hasłem „Sailing One Boat” było podsumowanie minionych kwartałów, prezentacja planów na kolejne miesiące oraz podsumowanie jednego z programów rozwojowych dla sprzedaży. Nasza agencja zaproponowała koncept kreatywny, który nawiązywał do poprzednich organizowanych przez nas edycji …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
jetevents
Konferencje
Kongresy
orange
Pr i edukacja
salessummit2019
Szkolenia
Teambuilding
Warsztaty

Kontakt