Slider

 

Akcja ambientowa zrealizowana przez stażystów JETEVENTS

Wydarzenie adresowane do mieszkańców Ochoty, zorganizowane w ramach programu edukacyjnego „Absolwent z kompetencjami”.

create

Koncepcja kreatywna i organizacyjna została opracowana przez studentów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie – stażystów JETEVENTS, pod kierunkiem mentorów – pracowników agencji.

act

Celem akcji było ożywienie publicznej przestrzeni, jaką jest podwórko miejskie, a także przypomnienie zabaw i aktywności, które spajały społeczność w czasach, gdy nie było internetu, komputerów i smartfonów.

feel

Zarówno w trakcie, jak i po evencie mieszkańcy – dzieci i dorośli – wielokrotnie podkreślali, że była to bardzo ciekawa i pożyteczna inicjatywa. Postulowano powtarzanie takich działań w przyszłości. Emocje, jakie towarzyszyły wspólnym zabawom, były bezcenne.

Projekty

BIK | Jubileusz 20 lecia

Jak celebrować 20 lecie firmy wraz z pracownikami, z rozmachem, lecz niebanalnie? 20 tygodni, 20 różnorakich aktywności, z pełnym zaangażowaniem wszystkich pracowników firmy. Wyzwaniem było zaprojektowanie niestandardowego wydarzenia związanego z jubileuszem, angażującego pracowników i budującego wizerunek firmy, która wyjątkowo ceni swoje kadry. Zaproponowaliśmy 20 eventów odbywających się co tydzień aż do dnia urodzin BIK. Istotnym …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
Pr i edukacja
Teambuilding

Kontakt