Slider

 

Akcja ambientowa zrealizowana przez stażystów JETEVENTS

Wydarzenie adresowane do mieszkańców Ochoty, zorganizowane w ramach programu edukacyjnego „Absolwent z kompetencjami”.

create

Koncepcja kreatywna i organizacyjna została opracowana przez studentów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie – stażystów JETEVENTS, pod kierunkiem mentorów – pracowników agencji.

act

Celem akcji było ożywienie publicznej przestrzeni, jaką jest podwórko miejskie, a także przypomnienie zabaw i aktywności, które spajały społeczność w czasach, gdy nie było internetu, komputerów i smartfonów.

feel

Zarówno w trakcie, jak i po evencie mieszkańcy – dzieci i dorośli – wielokrotnie podkreślali, że była to bardzo ciekawa i pożyteczna inicjatywa. Postulowano powtarzanie takich działań w przyszłości. Emocje, jakie towarzyszyły wspólnym zabawom, były bezcenne.

Projekty

Orange K2 Sales Summit 2019 – Sailing One Boat

Coroczna konferencja Orange K2 Sales Summit 2019 – „Sailing One Boat” Główną ideą tegorocznej konferencji sprzedaży K2 Sales Summit 2019 pod hasłem „Sailing One Boat” było podsumowanie minionych kwartałów, prezentacja planów na kolejne miesiące oraz podsumowanie jednego z programów rozwojowych dla sprzedaży. Nasza agencja zaproponowała koncept kreatywny, który nawiązywał do poprzednich organizowanych przez nas edycji …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
jetevents
Konferencje
Kongresy
orange
Pr i edukacja
salessummit2019
Szkolenia
Teambuilding
Warsztaty

Kontakt