Slider

 

Akcja ambientowa zrealizowana przez stażystów JETEVENTS

Wydarzenie adresowane do mieszkańców Ochoty, zorganizowane w ramach programu edukacyjnego „Absolwent z kompetencjami”.

create

Koncepcja kreatywna i organizacyjna została opracowana przez studentów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie – stażystów JETEVENTS, pod kierunkiem mentorów – pracowników agencji.

act

Celem akcji było ożywienie publicznej przestrzeni, jaką jest podwórko miejskie, a także przypomnienie zabaw i aktywności, które spajały społeczność w czasach, gdy nie było internetu, komputerów i smartfonów.

feel

Zarówno w trakcie, jak i po evencie mieszkańcy – dzieci i dorośli – wielokrotnie podkreślali, że była to bardzo ciekawa i pożyteczna inicjatywa. Postulowano powtarzanie takich działań w przyszłości. Emocje, jakie towarzyszyły wspólnym zabawom, były bezcenne.

Projekty

GPW | Gala Podsumowanie Roku Giełdowego 2017

  Liderzy polskiego rynku kapitałowego nagrodzeni za osiągnięcia w      2017 r. podczas Gali Podsumowania Roku Giełdowego W siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się uroczysta Gala podsumowująca Rok Giełdowy 2017. Podczas Gali nagrodzono instytucje, które w minionym roku osiągnęły najlepsze wyniki i w widoczny sposób przyczyniły się do rozwoju polskiego rynku kapitałowego. …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
Pr i edukacja
Teambuilding

Kontakt