Slider

Spojrzenie na życie i twórczość Krzysztofa Kieślowskiego z perspektywy dwóch pokoleń.

Przez cały weekend Sokołowsko, maleńkie miasteczko na Dolnym Śląsku, w którym dorastał Krzysztof Kieślowski, tętniło życiem i filmowymi emocjami. Agencja JETEVENTS była dwukrotnie pomysłodawcą i producentem gali, będącej wydarzeniem artystycznym festiwalu.

create

Oprawa gali festiwalowej, która gromadzi wybitnych artystów teatru i filmu, współpracowników Krzysztofa Kieślowskiego, a także dziennikarzy i krytyków, to wyjątkowe wyzwanie dla agencji eventowej. Jest to bowiem zmierzenie się z wielkością jednego z najznakomitszych polskich reżyserów filmowych, z jego aktorami, operatorami, uczniami. JETEVENTS, realizując dwukrotnie galę Festiwalu Hommage à Kieślowski. za pierwszym razem zaprosiła do udziału artystów, którzy mieli okazję i przyjemność pracować przez lata u boku Mistrza. W kolejnym roku Agencja zaproponowała oprawę z udziałem studentów szkół teatralnych, filmowców młodego pokolenia.
W programie jednej z gal, prowadzonej przez Artura Barcisia, znalazły się przedstawione w formie prób na planie filmowym fragmenty „Białego” w reżyserii Piotra Jaxy, Marcina Bortkiewicza, Marcina Latałło i Bogdana Kocy. Młodzi aktorzy z niezwykłą energią i pasją odtwarzali postacie z filmu, wspólnie z reżyserem nadając scenom nową, często zaskakującą jakość. Dopełnieniem gali były filmowe wystąpienia Zbigniewa Zamachowskiego, Piotra Machalicy i Piotra Sobocińskiego, a także oprawa muzyczna i koncert w wykonaniu zespołu The Voices.

feel

Gale festiwalu Hommage à Kieślowski zostały bardzo dobrze przyjęte przez widzów i uznane za festiwalowe wydarzenia. Agencja JETEVENTS, której jedną ze specjalności są niepowtarzalne, szyte na miarę eventy artystyczne, zaprezentowała program zaspokajający oczekiwania odbiorców, a także ambicje organizatorów festiwalu.

 

Projekty

GPW | Gala Podsumowanie Roku Giełdowego 2017

  Liderzy polskiego rynku kapitałowego nagrodzeni za osiągnięcia w      2017 r. podczas Gali Podsumowania Roku Giełdowego W siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się uroczysta Gala podsumowująca Rok Giełdowy 2017. Podczas Gali nagrodzono instytucje, które w minionym roku osiągnęły najlepsze wyniki i w widoczny sposób przyczyniły się do rozwoju polskiego rynku kapitałowego. …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
Pr i edukacja
Teambuilding

Kontakt