Slider

 

Ekspozycja firmy Eurofighter Typhoon i jej produktów w specjalnie zaprojektowanej strefie podczas AIR SHOW Radom w 2015 i w 2017 roku

 

Zadania agencji objęły opracowanie założeń, w tym zaprojektowanie strefy Eurofighter Typhoon, pełną koordynację działań, oraz współpracę z organizatorami AIR SHOW Radom zarówno w 2015 jak i w 2017 roku. Wyzwaniem była nie tylko logistyka, udział wielkiej liczby zwiedzających, lecz także przedstawienie kreatywnych rozwiązań służących ciekawemu wyeksponowaniu produktów.
Propozycje agencji oparły się na rozwiązaniach sprawdzonych, które zostały zoptymalizowane pod kątem specyfiki niezwykłego produktu, jakim jest myśliwiec Tajfun.

 

Na terenie AIR SHOW zbudowaliśmy obrandowaną strefę Eurofighter Typhoon (montaż, transport, magazynowanie materiałów) mieszczącą się w hali namiotowej. W strefie zostały wydzielone przestrzenie do ekspozycji, spotkań, zaplecze techniczne i cateringowe. Ze szczególnym pietyzmem wyeksponowaliśmy makietę myśliwca Tajfun, a także jego fotografie na wydrukach wielkoformatowych. Zapewniliśmy także obsługę strefy.

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Radom AIR SHOW 2017 zgromadziły ponad 100 tysięcy fanów.

Projekty

Oto zwycięzcy konkursu Twisto – zakręceni na punkcie płatności elektronicznych!

Oto zwycięzcy konkursu Twisto – zakręceni na punkcie płatności elektronicznych! W piątek 07.02.2020 w warszawskiej Endorfinie odbyło się przekazanie nagrody głównej w konkursie organizowanym przez Twisto, w którym można było wygrać iPhone’y XS, Apple Watche Series 4 oraz nagrodę główną – Teslę 3 na kwartał lub miesiąc! O te cenne nagrody trzeba się było jednak …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
Konferencje
Pr i edukacja
Teambuilding

Kontakt