Slider

 

Spotkanie świąteczne dla kadry managerskiej banku BZWBK

create

Naszym zadaniem było zaproponowanie ciekawego tematu przewodniego imprezy wraz z atrakcjami i scenografią, oraz spójnej koncepcji artystycznej w oparciu o tradycje świąteczne Polski. Propozycją kreatywną była podróż po kraju z odkrywaniem lub przypominaniem tradycyjnych smaków świątecznej kuchni.

act

Kilkuset managerów BZWBK z całego kraju spotkało się w zabytkowym pałacyku w centrum Warszawy. Wytworne wnętrza zostały podkreślone światłem i uzupełnione świąteczną scenografią. Imprezę poprowadziła Marzena Rogalska zapowiadając kolejne kulinarne impresje związane z Bożym Narodzeniem. Pełnego wyrazu spotkaniu dodał mocny, folkowy akcent zespołu Zakopower.

feel

Imprezę cechowała energia, styl i tradycja, starannie dobrane venue oraz gustowne dekoracje i upominki z klasą – a wszystko to w duchu i klimacie tradycyjnych świąt Bożego Narodzenia.

Projekty

GPW | Gala Podsumowanie Roku Giełdowego 2017

  Liderzy polskiego rynku kapitałowego nagrodzeni za osiągnięcia w      2017 r. podczas Gali Podsumowania Roku Giełdowego W siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się uroczysta Gala podsumowująca Rok Giełdowy 2017. Podczas Gali nagrodzono instytucje, które w minionym roku osiągnęły najlepsze wyniki i w widoczny sposób przyczyniły się do rozwoju polskiego rynku kapitałowego. …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
Pr i edukacja
Teambuilding

Kontakt