Slider

 

Spotkanie świąteczne dla kadry managerskiej banku BZWBK

create

Naszym zadaniem było zaproponowanie ciekawego tematu przewodniego imprezy wraz z atrakcjami i scenografią, oraz spójnej koncepcji artystycznej w oparciu o tradycje świąteczne Polski. Propozycją kreatywną była podróż po kraju z odkrywaniem lub przypominaniem tradycyjnych smaków świątecznej kuchni.

act

Kilkuset managerów BZWBK z całego kraju spotkało się w zabytkowym pałacyku w centrum Warszawy. Wytworne wnętrza zostały podkreślone światłem i uzupełnione świąteczną scenografią. Imprezę poprowadziła Marzena Rogalska zapowiadając kolejne kulinarne impresje związane z Bożym Narodzeniem. Pełnego wyrazu spotkaniu dodał mocny, folkowy akcent zespołu Zakopower.

feel

Imprezę cechowała energia, styl i tradycja, starannie dobrane venue oraz gustowne dekoracje i upominki z klasą – a wszystko to w duchu i klimacie tradycyjnych świąt Bożego Narodzenia.

Projekty

BIK | Jubileusz 20 lecia

Jak celebrować 20 lecie firmy wraz z pracownikami, z rozmachem, lecz niebanalnie? 20 tygodni, 20 różnorakich aktywności, z pełnym zaangażowaniem wszystkich pracowników firmy. Wyzwaniem było zaprojektowanie niestandardowego wydarzenia związanego z jubileuszem, angażującego pracowników i budującego wizerunek firmy, która wyjątkowo ceni swoje kadry. Zaproponowaliśmy 20 eventów odbywających się co tydzień aż do dnia urodzin BIK. Istotnym …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
Pr i edukacja
Teambuilding

Kontakt