Slider

 

Spotkanie świąteczne dla kadry managerskiej banku BZWBK

create

Naszym zadaniem było zaproponowanie ciekawego tematu przewodniego imprezy wraz z atrakcjami i scenografią, oraz spójnej koncepcji artystycznej w oparciu o tradycje świąteczne Polski. Propozycją kreatywną była podróż po kraju z odkrywaniem lub przypominaniem tradycyjnych smaków świątecznej kuchni.

act

Kilkuset managerów BZWBK z całego kraju spotkało się w zabytkowym pałacyku w centrum Warszawy. Wytworne wnętrza zostały podkreślone światłem i uzupełnione świąteczną scenografią. Imprezę poprowadziła Marzena Rogalska zapowiadając kolejne kulinarne impresje związane z Bożym Narodzeniem. Pełnego wyrazu spotkaniu dodał mocny, folkowy akcent zespołu Zakopower.

feel

Imprezę cechowała energia, styl i tradycja, starannie dobrane venue oraz gustowne dekoracje i upominki z klasą – a wszystko to w duchu i klimacie tradycyjnych świąt Bożego Narodzenia.

Projekty

Orange K2 Sales Summit 2019 – Sailing One Boat

Coroczna konferencja Orange K2 Sales Summit 2019 – „Sailing One Boat” Główną ideą tegorocznej konferencji sprzedaży K2 Sales Summit 2019 pod hasłem „Sailing One Boat” było podsumowanie minionych kwartałów, prezentacja planów na kolejne miesiące oraz podsumowanie jednego z programów rozwojowych dla sprzedaży. Nasza agencja zaproponowała koncept kreatywny, który nawiązywał do poprzednich organizowanych przez nas edycji …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
jetevents
Konferencje
Kongresy
orange
Pr i edukacja
salessummit2019
Szkolenia
Teambuilding
Warsztaty

Kontakt