Slider

Jak celebrować 20 lecie firmy wraz z pracownikami, z rozmachem, lecz niebanalnie?

20 tygodni, 20 różnorakich aktywności, z pełnym zaangażowaniem wszystkich pracowników firmy.

Wyzwaniem było zaprojektowanie niestandardowego wydarzenia związanego z jubileuszem, angażującego pracowników i budującego wizerunek firmy, która wyjątkowo ceni swoje kadry. Zaproponowaliśmy 20 eventów odbywających się co tydzień aż do dnia urodzin BIK. Istotnym elementem i motywem przewodnim było szeroko pojęte – zdrowie. Pozwoliło to na prezentację BIK, jako pracodawcy troskliwego i odpowiedzialnego względem swoich pracowników.

Przez dwadzieścia tygodni, w każdą środę w dwóch siedzibach firmy, pojawiali się animatorzy, eksperci, szkoleniowcy lub trenerzy, aby zaproponować pracownikom inną atrakcję.

Serię zdarzeń rozpoczęło hasło ”BIK – Na Zdrowie”, a tego dnia każdy mógł spróbować wyśmienitych, świeżo wyciskanych soków i wznieść nimi toast. Każdy kolejny tydzień przynosił inna niespodziankę – od spotkań z dietetykami, poprzez łamigłówki, dzień uśmiechu, aż po wielki finał i celebrację 27 października.

Wysoka ocena pomysłu (odliczania i aktywności przez 20 tygodni aż do finału) i realizacji powierzonych zadań. Długofalowa, kilkumiesięczna celebracja pozwoliła uczestnikom na zwielokrotnienie przeżywania jubileuszowych emocji i budowania radosnych wspomnień.

Projekty

Orange K2 Sales Summit 2019 – Sailing One Boat

Coroczna konferencja Orange K2 Sales Summit 2019 – „Sailing One Boat” Główną ideą tegorocznej konferencji sprzedaży K2 Sales Summit 2019 pod hasłem „Sailing One Boat” było podsumowanie minionych kwartałów, prezentacja planów na kolejne miesiące oraz podsumowanie jednego z programów rozwojowych dla sprzedaży. Nasza agencja zaproponowała koncept kreatywny, który nawiązywał do poprzednich organizowanych przez nas edycji …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
jetevents
Konferencje
Kongresy
orange
Pr i edukacja
salessummit2019
Szkolenia
Teambuilding
Warsztaty

Kontakt