Slider

Jak celebrować 20 lecie firmy wraz z pracownikami, z rozmachem, lecz niebanalnie?

20 tygodni, 20 różnorakich aktywności, z pełnym zaangażowaniem wszystkich pracowników firmy.

Wyzwaniem było zaprojektowanie niestandardowego wydarzenia związanego z jubileuszem, angażującego pracowników i budującego wizerunek firmy, która wyjątkowo ceni swoje kadry. Zaproponowaliśmy 20 eventów odbywających się co tydzień aż do dnia urodzin BIK. Istotnym elementem i motywem przewodnim było szeroko pojęte – zdrowie. Pozwoliło to na prezentację BIK, jako pracodawcy troskliwego i odpowiedzialnego względem swoich pracowników.

Przez dwadzieścia tygodni, w każdą środę w dwóch siedzibach firmy, pojawiali się animatorzy, eksperci, szkoleniowcy lub trenerzy, aby zaproponować pracownikom inną atrakcję.

Serię zdarzeń rozpoczęło hasło ”BIK – Na Zdrowie”, a tego dnia każdy mógł spróbować wyśmienitych, świeżo wyciskanych soków i wznieść nimi toast. Każdy kolejny tydzień przynosił inna niespodziankę – od spotkań z dietetykami, poprzez łamigłówki, dzień uśmiechu, aż po wielki finał i celebrację 27 października.

Wysoka ocena pomysłu (odliczania i aktywności przez 20 tygodni aż do finału) i realizacji powierzonych zadań. Długofalowa, kilkumiesięczna celebracja pozwoliła uczestnikom na zwielokrotnienie przeżywania jubileuszowych emocji i budowania radosnych wspomnień.

Projekty

GPW | Gala Podsumowanie Roku Giełdowego 2017

  Liderzy polskiego rynku kapitałowego nagrodzeni za osiągnięcia w      2017 r. podczas Gali Podsumowania Roku Giełdowego W siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się uroczysta Gala podsumowująca Rok Giełdowy 2017. Podczas Gali nagrodzono instytucje, które w minionym roku osiągnęły najlepsze wyniki i w widoczny sposób przyczyniły się do rozwoju polskiego rynku kapitałowego. …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
Pr i edukacja
Teambuilding

Kontakt