Slider

 

Poletka doświadczalne areną spotkań, prezentacji produktów i wspólnego świętowania

Create

Byliśmy organizatorem corocznych spotkań przedstawicieli firmy BASF z kluczowymi klientami podczas imprez plenerowych zwanych Dni Pola. Naszym zadaniem była kompleksowa organizacja spotkań wraz z tematyczną oprawą każdego z wydarzeń, ze szczególnym uwzględnieniem ekspozycji nowych i wiodących produktów firmy BASF, a także kreacja aktywności i konkursów w ścisłym powiązaniu z charakterem poszczególnych produktów.

Act

Agencja precyzyjnie zaplanowała logistykę i zrealizowała aktywności i działania promocyjne, które odbywały się na prawdziwych plantacjach. W każdej lokalizacji powstały polowe miasteczka BASF z halami namiotowymi, sceną, strefami aktywności, parkingami, infrastrukturą dla cateringu. Istotnym elementem wydarzeń była komunikacja wizualna, w tym silny branding zarówno BASF jak i poszczególnych produktów.

Feel

Wieloletnia współpraca JETEVENTS z BASF i jego klientami pozwoliła na przygotowanie takich aktywności i atrakcji, które trafiły w gusta odbiorców. Odpowiednia komunikacja przed eventami wpłynęła w znacznym stopniu na wysoką frekwencję. Zrealizowane w lekkiej, lecz merytorycznej formie działania zostały bardzo dobrze przyjęte przez uczestników wydarzeń.

Projekty

GPW | Gala Podsumowanie Roku Giełdowego 2017

  Liderzy polskiego rynku kapitałowego nagrodzeni za osiągnięcia w      2017 r. podczas Gali Podsumowania Roku Giełdowego W siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się uroczysta Gala podsumowująca Rok Giełdowy 2017. Podczas Gali nagrodzono instytucje, które w minionym roku osiągnęły najlepsze wyniki i w widoczny sposób przyczyniły się do rozwoju polskiego rynku kapitałowego. …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
Pr i edukacja
Teambuilding

Kontakt