Slider

 

Poletka doświadczalne areną spotkań, prezentacji produktów i wspólnego świętowania

Create

Byliśmy organizatorem corocznych spotkań przedstawicieli firmy BASF z kluczowymi klientami podczas imprez plenerowych zwanych Dni Pola. Naszym zadaniem była kompleksowa organizacja spotkań wraz z tematyczną oprawą każdego z wydarzeń, ze szczególnym uwzględnieniem ekspozycji nowych i wiodących produktów firmy BASF, a także kreacja aktywności i konkursów w ścisłym powiązaniu z charakterem poszczególnych produktów.

Act

Agencja precyzyjnie zaplanowała logistykę i zrealizowała aktywności i działania promocyjne, które odbywały się na prawdziwych plantacjach. W każdej lokalizacji powstały polowe miasteczka BASF z halami namiotowymi, sceną, strefami aktywności, parkingami, infrastrukturą dla cateringu. Istotnym elementem wydarzeń była komunikacja wizualna, w tym silny branding zarówno BASF jak i poszczególnych produktów.

Feel

Wieloletnia współpraca JETEVENTS z BASF i jego klientami pozwoliła na przygotowanie takich aktywności i atrakcji, które trafiły w gusta odbiorców. Odpowiednia komunikacja przed eventami wpłynęła w znacznym stopniu na wysoką frekwencję. Zrealizowane w lekkiej, lecz merytorycznej formie działania zostały bardzo dobrze przyjęte przez uczestników wydarzeń.

Projekty

Orange K2 Sales Summit 2019 – Sailing One Boat

Coroczna konferencja Orange K2 Sales Summit 2019 – „Sailing One Boat” Główną ideą tegorocznej konferencji sprzedaży K2 Sales Summit 2019 pod hasłem „Sailing One Boat” było podsumowanie minionych kwartałów, prezentacja planów na kolejne miesiące oraz podsumowanie jednego z programów rozwojowych dla sprzedaży. Nasza agencja zaproponowała koncept kreatywny, który nawiązywał do poprzednich organizowanych przez nas edycji …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
jetevents
Konferencje
Kongresy
orange
Pr i edukacja
salessummit2019
Szkolenia
Teambuilding
Warsztaty

Kontakt