Slider

 

Launch event marki Alphabet

Dedykowane nowej marce warsztaty brand experience.

create

Zadaniem agencji było zaprezentowanie nowej marki na polskim rynku za pomocą narzedzi event – experience, tak aby pracownicy zrozumieli i odczuli cechy składające się na osobowość marki.

act

W odpowiedzi na brief agencja przygotowała innowacyjne w formie, atrakcyjne warsztaty, będące doświadczaniem atrybutów i wartości marki. Kilkanaście stanowisk z animacjami, dedykowanymi poszczególnym cechom marki, oraz oddziałującymi na różne zmysły. Przykładowo, w jednym ze stanowisk można było posłuchać dwóch rozmów telefonicznych z klientem: standardowej i takiej, która wyróżnia nową markę. W innym uczestnicy badali dłońmi ukryte przed wzrokiem przedmioty, doznając skrajnie różnych odczuć dotykowych. Część integracyjna wypełniona została atrakcjami artystycznymi i rozrywkowymi.

feel

Zmiana barw firmowych nie odbywa się tylko na papierze. Doświadcza się jej wszystkimi zmysłami poznając DNA marki, jej osobowość i wartości. W przypadku Alphabetu pojawiła się także satysfakcja wynikająca z atrakcyjnej formy przekazu.

Projekty

Orange K2 Sales Summit 2019 – Sailing One Boat

Coroczna konferencja Orange K2 Sales Summit 2019 – „Sailing One Boat” Główną ideą tegorocznej konferencji sprzedaży K2 Sales Summit 2019 pod hasłem „Sailing One Boat” było podsumowanie minionych kwartałów, prezentacja planów na kolejne miesiące oraz podsumowanie jednego z programów rozwojowych dla sprzedaży. Nasza agencja zaproponowała koncept kreatywny, który nawiązywał do poprzednich organizowanych przez nas edycji …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
jetevents
Konferencje
Kongresy
orange
Pr i edukacja
salessummit2019
Szkolenia
Teambuilding
Warsztaty

Kontakt