Slider

 

Liderzy polskiego rynku kapitałowego nagrodzeni za osiągnięcia w      2017 r. podczas Gali Podsumowania Roku Giełdowego

W siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się uroczysta Gala podsumowująca Rok Giełdowy 2017. Podczas Gali nagrodzono instytucje, które w minionym roku osiągnęły najlepsze wyniki i w widoczny sposób przyczyniły się do rozwoju polskiego rynku kapitałowego. Agencja kreatywnie zastosowała nowoczesne multimedia nadając gali wyrazisty charakter. Organizatorem gali była Giełda Papierów Wartościowych, a partnerami wydarzenia byli: KDPW S.A., KDPW_CCP S.A. oraz BondSpot S.A.

Centrum Giełdowe przy ul. Książęcej w Warszawie zgromadziło przedstawicieli najważniejszych instytucji rynku kapitałowego – emitentów, domów maklerskich, banków, firm inwestycyjnych oraz organizacji i stowarzyszeń branżowych, którzy spotkali się na dorocznej, uroczystej gali, będącej podsumowaniem roku giełdowego.

Głównym elementem wizualnym była scenografia oparta o multimedialną technologiczną nowość – system kreowania przestrzeni Kinex. Przygotowano szereg etiud, w których LED-owe kule wykonywały zsynchronizowane z muzyką zaprogramowane układy ruchu w przestrzeni, stanowiąc artystyczne zapowiedzi gali i poszczególnych kategorii.

W wydarzeniu udział wzięło ok. 300 osób, przedstawicieli instytucji rynku kapitałowego. Galę poprowadził Sergiusz Ryczel. Po oficjalnej ceremonii wręczenia nagród nastąpiła część nieoficjalna – cocktail, który miał miejsce w holu Centrum Giełdowego. Wieczór uświetnili muzyką klubową Daniel Polkowski aka Banan On Sax oraz DJ Vlodecky. Za realizację z ramienia JETEVENTS odpowiadała Anna Kowalczyk, event manager, galę wyreżyserował Bogdan Wąsiel, dyrektor kreatywny.

 

Projekty

GPW | Gala Podsumowanie Roku Giełdowego 2017

  Liderzy polskiego rynku kapitałowego nagrodzeni za osiągnięcia w      2017 r. podczas Gali Podsumowania Roku Giełdowego W siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się uroczysta Gala podsumowująca Rok Giełdowy 2017. Podczas Gali nagrodzono instytucje, które w minionym roku osiągnęły najlepsze wyniki i w widoczny sposób przyczyniły się do rozwoju polskiego rynku kapitałowego. …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
Pr i edukacja
Teambuilding

Kontakt