Arrow
Arrow
Slider

Wielkie święto skoków narciarskich – Puchar Świata w Zakopanem z Lotos Paliwa!

W Nowy Rok weszliśmy w iście sportowym duchu zdrowej rywalizacji i wysokich lotów.

Miniony weekend 24-26 stycznia 2020 odbył się dla nas pod hasłem zawodów w ramach Pucharu Świata w Skokach Narciarskich. Zawodnicy rywalizowali w konkursach indywidualnych i drużynowych. Polscy skoczkowie i tym razem nie zawiedli. To było wielkie święto skoków narciarskich w Zakopanem! Rywalizacja na Wielkiej Krokwi rozpoczęła się w piątek 24 stycznia kwalifikacjami, w sobotę odbył się konkurs drużynowy, a w niedzielę konkurs indywidualny.

My też tam byliśmy! Mieliśmy zaszczyt ponownie wspierać jednego ze sponsorów imprezy podczas tak ważnego wydarzenia. Klienci firmy LOTOS Paliwa poza kibicowaniem naszym skoczkom mieli okazję uczestniczyć w wielu innych atrakcjach takich jak: tradycyjny kulig wśród malowniczych krajobrazów i górskiej przyrody, podziwianie Tatr relaksując się w sławnych bukowińskich termach wodnych czy poznawanie folkloru i prawdziwej góralskiej kultury podczas spotkań z rdzennymi mieszkańcami regionu.

 

Projekty

Kolejny event hybrydowy za nami

Kolejny event hybrydowy za nami 24 czerwca 2020 roku zorganizowaliśmy uroczystość podpisania umów na rozbudowę Terminalu LNG w Świnoujściu im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Było to bardzo prestiżowe wydarzenie z udziałem gości administracji rządowej m.in. Piotra Naimskiego, Sekretarza Stanu w KPRM, Marka Gróbarczyka, Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, zarządów spółek GAZ-SYSTEM, Morskie Porty Szczecin i …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
Konferencje
Pr i edukacja
Teambuilding

Kontakt