Arrow
Arrow
Slider

 

Samsung & Plus – V Bieg Pamięci Piotra Nurowskiego

W Konstancinie-Jeziornej odbył się V Bieg Pamięci Piotra Nurowskiego, byłego prezesa PKOL i współtwórcy Polsatu i Polsatu Sport.
Impreza po raz kolejny przyciągnęła wielu uczestników, zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Na dystansie 10 km pobiegło blisko 600 osób.
Niesamowitą atmosferę w Parku Zdrojowym sprawili kibicujące zawodnikom rodziny a także mieszkańcy miasta. Biegowi towarzyszyły liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych w strefie partnerskiej Samsunga i Plusa.
Na stoisku produktowym przedstawiono najnowsze modele Samsung linii S i linii A. Można tam było zapoznać się z nowymi funkcjami i przetestować ciekawe rozwiązania technologiczne.
Strefa Samsunga była także wypełniona pozytywnymi emocjami. Hostessy – animatorki malowały buzie dzieciom, pomagały wypełniać kolorowanki i budować Mega Jenga.
Ciesząca się największym zainteresowaniem atrakcja znalazła się w części edukacyjnej. Dzieci i dorośli spotkali w niej czworonożnych przyjaciół – uczyli się bezpiecznego obchodzenia z psami, dowiadywali się jak można się z nimi bawić, przekonywali się, jak mądre są to zwierzęta.
Do dyspozycji najmłodszych był też basenik z kolorowymi kulkami, który szybko wypełnił się dziecięcymi uśmiechami i szczęściem. W upalny dzień wszyscy z radością korzystali z hamaków, puf i leżaków, które znalazły się w ocienionej strefie chilloutowej.
Blisko 1500 osób skorzystało z przygotowanych atrakcji. Dobry klimat wydarzenia i emocje uczestników, to wspaniała motywacja dla zespołu agencji.

Projekty

Orange K2 Sales Summit 2019 – Sailing One Boat

Coroczna konferencja Orange K2 Sales Summit 2019 – „Sailing One Boat” Główną ideą tegorocznej konferencji sprzedaży K2 Sales Summit 2019 pod hasłem „Sailing One Boat” było podsumowanie minionych kwartałów, prezentacja planów na kolejne miesiące oraz podsumowanie jednego z programów rozwojowych dla sprzedaży. Nasza agencja zaproponowała koncept kreatywny, który nawiązywał do poprzednich organizowanych przez nas edycji …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
jetevents
Konferencje
Kongresy
orange
Pr i edukacja
salessummit2019
Szkolenia
Teambuilding
Warsztaty

Kontakt