Arrow
Arrow
Slider

 

Premiera Samsunga Galaxy S9 i S9+

Agencja JETEVENTS odpowiadała za przygotowanie polskiej premiery Samsunga Galaxy S9 i S9+. Emocjonalne show, w którym działania artystów harmonizowały z multimediami, ukazało wyjątkowe cechy flagowego modelu smartfona Samsung.
W The Tides Apartments & Offices miała miejsce pierwsza w Polsce prezentacja smartfona Samsung Galaxy S9 i S9+. W wydarzeniu udział wzięło ok. 200 osób, klientów, dystrybutorów i partnerów biznesowych Samsung Electronics Polska.
Goście premiery otrzymali zaproszenie – teaser, którym była piramidka pozwalająca na obejrzenie specjalnie przygotowanej animacji holograficznej z motywem dmuchawca, głownego motywu graficznego premiery Galaxy S9. Głównym elementem eventu było widowisko ukazujące kluczowe cechy nowego modelu: dwuprzysłonowy obiektyw umożliwiający wykonywanie zdjęć w trudnych warunkach, tworzenie awatarów emoji, tryb super slow-motion i głośniki z dźwiękiem przestrzennym. Show było połączeniem żywej akcji scenicznej w wykonaniu tancerzy i akrobatów z wizualizacjami, które łączyły film, efekty holograficzne, grafikę i animację komputerową. Kontent wizualny był emitowany na kolejno rozsuwające się ekran tiulowy z projekcją holograficzną, tradycyjny z przednią projekcją i diodę wysokiej rozdzielczości. Ostatnim ekranem były… okna The Tides – przez nie widzowie zobaczyli pokaz sztucznych ogni, które wystrzeliły z promu zacumowanego na Wiśle.
Galaxy S9 i S9+ można było przetestować w showroomach – dla pokazania slow motion i zdjęć w trudnych warunkach wykorzystano w nich m.in. efekty spadającego confetti, baniek mydlanych, eksperymenty z ciekłym azotem.
Premierowy event poprowadził Piotr Kraśko, a swoim koncertem uświetnił Tomasz Organek.
Za przygotowanie koncepcji kreatywnej wydarzenia oraz jego kompleksową produkcję była odpowiedzialna agencja JETEVENTS. Projektem kierowała Iza Staszkiewicz-Wąs, reżyserem widowiska był Mateusz Polit. Event odbył się 15 marca 2018.

Projekty

Orange K2 Sales Summit 2019 – Sailing One Boat

Coroczna konferencja Orange K2 Sales Summit 2019 – „Sailing One Boat” Główną ideą tegorocznej konferencji sprzedaży K2 Sales Summit 2019 pod hasłem „Sailing One Boat” było podsumowanie minionych kwartałów, prezentacja planów na kolejne miesiące oraz podsumowanie jednego z programów rozwojowych dla sprzedaży. Nasza agencja zaproponowała koncept kreatywny, który nawiązywał do poprzednich organizowanych przez nas edycji …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
jetevents
Konferencje
Kongresy
orange
Pr i edukacja
salessummit2019
Szkolenia
Teambuilding
Warsztaty

Kontakt