Arrow
Arrow
Slider

 

Warszawska giełda otwarta dla wszystkich zainteresowanych inwestowaniem

Giełda Pełna Wartości – pod takim hasłem w dniach 20-21 kwietnia 2018 roku w Centrum Giełdowym odbyły się dni otwarte Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Wydarzenie Dzień Inwestora Indywidualnego to inicjatywa, która miała na celu prezentację  aktualnych zagadnień związanych z funkcjonowaniem rynku giełdowego. Była to okazja do przedstawienia najnowszej oferty GPW w Warszawie i  wymiany poglądów na temat funkcjonowania rynku. Wydarzenie było skierowane do inwestorów indywidualnych, instytucjonalnych, obecnych i potencjalnych emitentów giełdowych, domów maklerskich, Autoryzowanych Doradców, firm doradczych, przedstawicieli innych instytucji rynku kapitałowego i mediów. W ramach Dnia Inwestora Indywidualnego odbyły się debaty panelowe, wystąpienia i warsztaty skierowane do praktyków prezentacje i stoiska spółek z Głównego Rynku, NewConnect i Catalyst, a także spotkania z ekspertami.

Dzień Otwarty GPW to wydarzenie skierowane do wszystkich, którzy chcieli wiedzieć więcej o giełdzie i rynku kapitałowym. Znając wartość edukacji w zakresie ekonomii i inwestowania, przygotowano szereg niespodzianek dla rodzin z dziećmi. Dzięki przygotowanym atrakcjom wszyscy, nawet najmłodsi, mieli okazję zapoznać się z zasadami funkcjonowania rynku kapitałowego. W programie znalazły się m.in.: Dzieci Wiedzą Lepiej o Pieniądzach – debata z dziećmi o giełdzie prowadzona przez Katarzynę Stoparczyk, Uniwersytet Inwestora – wykłady ekspertów poświęcone giełdzie i rynkom kapitałowym, Akademia Młodego Inwestora wykłady o giełdzie przeznaczone dla rodziców, gra przygodowa Tajemnica Giełdowego Dzwonu, filmy o giełdzie i rynku kapitałowym, stoiska informacyjne Domów Maklerskich oraz spółek notowanych na GPW, ścieżka edukacyjna Krok po Kroku do Sukcesu, Miasteczko Przyszłości – gra edukacyjna dla dzieci w wieku szkolnym.

Projekty

GPW | Gala Podsumowanie Roku Giełdowego 2017

  Liderzy polskiego rynku kapitałowego nagrodzeni za osiągnięcia w      2017 r. podczas Gali Podsumowania Roku Giełdowego W siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się uroczysta Gala podsumowująca Rok Giełdowy 2017. Podczas Gali nagrodzono instytucje, które w minionym roku osiągnęły najlepsze wyniki i w widoczny sposób przyczyniły się do rozwoju polskiego rynku kapitałowego. …

Digital
Field marketing
Imprezy biznesowe
Imprezy otwarte
Incentive
inne
Pr i edukacja
Teambuilding

Kontakt